SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Yıldırım'da Bulunan Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Yıldırım Satılık DaireBirbirinden Harika Yıldırımda Sizlerle
Emlak sitemiz her alanda kendisini geliştirerek insanlara farklı ayrıcalıklar sunan bir emlak sitesi haline gelmiştir. Sitemiz inşaat alanında yaptığı ayrıcalıklı işler devamında birde bu işin pazarlamasını yaparak siz değerli müşterilerimize birbirinden değerli ve yeni yapılar sunarak sizlerin güzel bir alanda ev sahibi olmasını sağlamaktadır. Yıldırım satılık daireler tam sizler için ve bütçelerinize uygun evler yaparak sizlerin nezih bir ortamda ev sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Sizlerde yeni en sahibi olmak ve hayatınızı güzel ve doğayla baş başa bir yerde yaşamak istiyorsanız yıldırım satılık daireler tam sizlerin hayal ettiği satılık daireleriyle dolu bir emlak ve inşaat sitesid2ir. Ayrıca bu dairelerin bulunduğu alanda sizlerin sosyal hayatında gerekli olacak adan z’ye her şey düşünülerek yapılmıştır. Birbirinden renkli bahçe ve parklar, alışveriş merkezleri okul ve emniyetiniz açısından olağanüstü koruma yerleri yapılmıştır. Bu sayede rahat bir ortamda huzurlu bir yaşam geçireceksiniz.

Bursa yıldırım ilçesinde bulunan bu birbirinden özellikli daireler hem yaşam kenti açısından hem de bursa ilimizin doğal ve denize yakınlığı açısından sizlere tam doğal bir ortam sunarak güzel bir yaşam geçirmenizi amaç edinmiştir. Sizlerde böyle güzel bir alanda en sahibi olmak isterseniz yıldırım satılık daireler tam sizlerin tarzına ve bütçenize uygun harika evlerle doludur. Hadi elinizi çabuk tutun ve bu harika evlerden birisine sahip olarak geleceğinizi güvence altına alın.

Satılık Villa
Gayrimenkul Fiyatları

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri