SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Yıldırım'da Bulunan Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Bursa EmlakBursa’da Saray Yavrusu Konutlar

Ülkemizin en kalabalık şehirleri arasında yer alan Bursa’ da saray yavrusu her şeyi bir arada bulacağınız konut seçenekleri sizleri beklemektedir. Bursa satılık konut arayışında ki bireylerin hızlı ve kararlı olmaların da fayda vardır. Ekonomik olarak da kendi kalitesi ortaya koyan Bursa tanınan mühendis ve mimarların proje ve çalışmalarını içermekte kaliteli konutlar bulunmaktadır. Konut ararken yaşayış tarzınız, işiniz, çocuklarınızın okulu ve diğer etmenleri göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Kaliteli ve iyi şartlar da yaşayalım derken şehrin bir ucundan diğer ucuna gitmek pek de mantıklı değildir.

İnşaat bitiminde alabileceğiniz sıfır daireler için de düşünceniz bu çevrenin nasıl gelişebileceği doğrultusunda olmaktadır. Hem şehrin merkezinde her yere yakın hem iş yerinizin hem de okula iki mesafe uzaklıkta bir ev satın alalım derken küçücük kutu kadar bir eve de razı gelmemek gerekmektedir. Ailede ki birey sayısı, alışkanlıklar ve senelerce oturmaya alıştığınız evin cephesi önemli noktalar olmaktadır. Bursa satılık konut arayanlar ferah ve yemyeşil Bursa’nın görüntüsünü her ev de yakalamaktadırlar.

Kalabalık olmasına rağmen gerek insanları ile gerek ise ev yapıları ev sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekmektedir. Bursa satılık konut metrekare ve farklı tasarım sitelerin de oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Hem güvenli hem de geleceğiniz için en uygun ev tarzını Bursa’ da bulacaksınız.

Emlak Konut
Bursa İnşaat Projeleri

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri