SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Yıldırım'da Bulunan Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Bursa Ev FiyatlarıBursa’da Ev Fiyatları

Bursa Türkiye’nin şehirleri arasında dördüncü büyük şehir olma özelliğini taşımaktadır. Bursa şehri doğası ve tarihi ile farkını ortaya çıkaran tarihsel şehir olma özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Osmanlı döneminde başkentlik yapan Bursa, birçok tarihsel olaylara şahitlik etmiştir. Sizde bu tarihe şahitlik eden şehirde yaşamak isterseniz ev satın alabilirsiniz.

Bursa ev fiyatları her cebe uygun nitelikte olması ile kişilerin ev sahibi olmaları açısından uygunluk taşımaktadır. Bursa’da bulunan daireler genellikle geniş ve ferah bir konuma sahiptir. Ayrıca doğa ile iç içe olması da insanı huzur ile buluşturmaktadır. Siz de ev satın almak isterseniz bu huzura ortak olabilirsiniz. Bursa ev fiyatları, dairenin büyüklüğüne, oda sayısına ve konumuna göre belirlenmektedir. Öncelikli olarak sizin yapmanız gereken iki önemli nokta bulunmaktadır. Kaç odalı bir ev istiyorsunuz ve Bursa şehrinin hangi semtinde oturmak istiyorsunuz. Bunlara karar verdikten sonra ev fiyatları ortaya çıkacaktır. Daha merkezi bir konumda yaşamak isterseniz ev için ödeyeceğiniz tutar da artış yaşanırken, daha uzak semtler seçerseniz ödeyeceğiniz tutarlar da düşüş yaşanacaktır.

Bursa ev fiyatları yeni yapılan projelerde biraz yüksek olabilmektedir. Ancak bu projelerin stili ve tarzı biraz farklıdır. İçerisinde parkı ve havuzu bulunmasından dolayı avantajlı olmaktadır. Bu tarz projelerde de cebinize uygun fiyatta daireler bulunmaktadır. Bu projeleri inceleyebilir ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ev Projeleri
Emlak Konut

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri