SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Yıldırım'da Bulunan Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Emlak KonutEv Alırken Dikkatli Olun

Ev almak herkesin hayali. Aradığını siz ve aileniz için en uygun evi bulmak ise uzman görüşten yardım alarak karar vermeniz gereken önemli bir olaydır. İnşaat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız size edindiği deneyimlerin ışığında en doğru emlak konut seçimi yapmanızı sağlayarak uzun vadede karlı bir yatırım yapmanızı sağlıyor.

Alacağınız evin istediğiniz özellikleri taşımasının yanında gelecekte size daha büyük kazanç sağlayacak iyi bir yatırım olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Almaya niyetlendiğiniz emlak konut size uzun vaade de getiri sağlarken dayanıklı ve birinci sınıf kalitede malzeme kullanılarak inşa edilmesi konutun uzun yıllar dayanıklı olmasını sağlarken aynı zamanda deprem kuşağında olan ülkemizin oluşa bilecek doğal afetlerde güvenliğinizi sağlaması gerekir. Geniş ve çekirdek ailelerin tercih edecek çok farklı emlak konut seçeneklerinde sadece yatırım ve iş yeri için seçeceğiniz dükkân ve depolara kadar pek çok konut seçeneği sunan firmamız sayesinde size uygun ödeme şekliyle konut sahibi olabilir doğru yatırım yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Uzun yıllardır inşaat sektöründe güvenilir emlak firması olarak kabul edilen kuruluşumuz sayesinde hayalinizde ki eve kavuşmanız artık daha kolay hale geliyor. Yatırım yaptığını konutun zamanla değer kaybetmesini değil değerini katlayarak artırmasını istiyorsanız sizde firmamızın uzman ve müşteri odaklı çalışma prensibine sahip deneyimli personelinden yardım alabilirsiniz.

Ev Projeleri
Bursa Satılık Konut

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri