SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Yıldırım'da Bulunan Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Bursa GayrimenkulYeşili, denizi ve doğası ile gözde olan Bursa'da kiralık ya da satılık daire ararken kaliteli olmasına özen göstermek gerekir. İster kiralık isterse satılık olsun daire fiyatları semtine göre değişim göstermektedir.

Bursa Gayrimenkul fiyatlarında inceleme yaptığınızda diğer büyük şehirlere göre yine de uygun olduğunu görmeniz mümkündür. Yıldırım semtindeki daireler ile Nilüfer semtindeki dairelerin konumları itibariyle müşterilerin tercihlerine göre değişim göstermektedir. Yıldırım semtine yakın işi olan kişiler Yıldırım'da ev kiralamak ya da satın almak durumunda kalmaktadır. Bu sayede hem manevi ve hem de maddi sıkıntıdan kurtulmuş olmaktadır. Öğrenci olup üniversitede okuyor ise üniversiteye yakın bir konut kiralamak ya da satın almak en doğru verilen karardır.

Zamandan tasarruf etmek isteyenlerin işe ya da okula yakın olmaları büyük avantajdır. Bu sayede zamanın boşa harcanması önlenmiş olacaktır. Bursa Gayrimenkul denince son derece kaliteli ve modern projeler akla gelmektedir. Günümüzde son derece teknolojik yöntemlerle üretilen inşaat malzemeleri konutların kalitesini ve ömrünü arttırmaktadır. Kaliteli ve sağlam konuta sahip olmak, yıllarca bir takım sıkıntılardan uzak kalmak anlamına gelmektedir. Bursa Gayrimenkul piyasasında her bütçeye göre banka kredisi ile konut bulmanız mümkündür.

Uzun vadede kira öder gibi içinde oturarak konut sahibi olmanız size zevk ve huzur verecektir. Bu sayede kendi evinizin sahibi olma imkanınız olacaktır. Satın almak istemeyip, kiralık konutta oturmak isteyeneler için, son derece güvenli ve güvenlikli evler mevcuttur. Çocukların oynayabileceği oyun alanları, kamelyalar, süs havuzları içinde olan konut projeleri de vardır. Huzurlu bir hayat her bireyin hakkıdır.

Yıldırım Ev İlanları
Yıldırım Konut Projeleri

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri