SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Yıldırım'da Bulunan Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Ev ProjeleriEv Projelerinin İnsanlara Sağladığı Ayrıcalıklar

Ev sahibi olmak isteyen kişilerin gelişen teknoloji nedeniyle beklentileri hayli yüksek olmaktadır. Günden güne değişen alışkanlıklar ile birlikte buna bağlı olarak beklentiler de değişmektedir. Ev sahibi olmak isteyen kişilerin daha önce oturdukları evden daha farklı ve daha modern bir ev istemektedir.

Ev projeleri sayesinde ev sahibi olmak isteyen kişiler beklentilerini karşılayabilecek evleri bulabiliyor ve modern bir hayatın ilk adımlarını atabiliyor. Bu projelerin ev sahibi olmak isteyen kişilerin hem beklentilerini karşılıyor hem de ev sahibi olmak isteyen kişilere imtiyaz da sağlıyor. Normal bir ev almak varken projeler sayesinde ev sahibi olmak çok daha avantajlıdır. Bu durumun nedenlerini açıklamak istersek şunları söyleyebiliriz.

Ev projeleri ile yapılan evlerde binaların güvenliği yüzde yüz dayanıklı olmaktadır. Proje tasarlanırken ve yapılırken muhakkak deprem yönetmeliğine uygun şekilde evler inşa edilmektedir. Projelerin yapı denetiminden geçmesi hem insan sağlığını güvence altına alıyor hem de alınan evler her zaman garantili oluyor. Normal evlerin çoğunda güvenlik bulunmamaktadır. Herhangi aksi bir durumda insanların canı ve malı büyük derecede tehlikeye girebilmektedir. Projeli evler sayesinde insanların güvenliği yine son derece sağlanmaktadır. Binalarda bulunan kamera sistemi ve özel güvenlik sayesinde bina bütünüyle güvenlik altına alınmaktadır.

Projeler tasarlanırken ayrıca insanların aynı bina içinde yapabileceği sosyal etkinliklerde göz ardı edilmemektedir. Çocuklu aileler için çocuk oyun alanları ve çocuk havuzu gibi yerlerde yapılmaktadır. Ayrıca yetişkinler içinde sauna, tenis kortu, hamam, cafe gibi yerlerde düşünülmektedir. Evlerin içi de son derece modern ve titizlikle inşa edilmektedir. Kişilerin tam istediği gibi bir ev inşa edilmesi insanları sürekli projeden ev alma olayına teşvik etmektedir. Firmalarında sağladığı ödeme kolaylıkları sayesinde de herkes hayal ettiği evde yaşama imkanı buluyor. Bu da ev projeleri sayesinde gerçekleştiriliyor.

Bursa Ev Fiyatları
Yıldırım Ev İlanları

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri