SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Yıldırım'da Bulunan Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Ev Fiyatlarında YükselişHayallerinizdeki Eve En Uygun Fiyatlarla Sahip Olun
1992 yılında inşaat sektörüne giriş yapan firma, artık yapı müteahhitliği işine de başlamış ve bu alanda da en iyi hizmetleri vererek aynı başarıyı yakalayabilmiştir. Bursa’da faaliyette bulunan firma inşaat sektöründe adından oldukça sık söz ettirmektedir.

Firmanın tamamlanan projeleri oldukça büyük rağbet görmüş ve beğenilmiştir. Osmangazi panayır evleri, Ata park evleri, Özlüce zümrüt evleri şu an devam eden projeleri arasında yer almaktadır. Birçok projeyi hayata geçiren ve ev sahibi olmak isteyenlere hem lüksü hem de kullanım rahatlığını bir arada sunan firma, her geçen gün biraz daha büyümekte ve yeni projelere imza atmaya devam etmektedir. Firmanın üstlenmiş olduğu her projede ihtiyacınız olabilecek her sosyal alan mevcuttur.

Son zamanlarda inşaat sektöründeki maliyetlerin artması ev fiyatlarında yükseliş yaşanmasına sebep olmuştur. Kar oranları düşen firmalar bu zammı yapmak zorunda kaldıklarını ifade ediyor. Ev fiyatlarında yükseliş neredeyse %20 civarına yaklaşmıştır. Tüm bu sebeplerden ötürü yatırımcılar, ev satın almaya korkmaktadır. Ev fiyatlarında yükseliş oranlarını mümkün olduğunca müşterilerine yansıtmamaya çalışan Emiroğulları, ev satın alacaklara çok büyük avantajlar sunmaya devam edecek.

Uygun fiyatlarla ve ödeme koşulları ile birlikte bu eşsiz evlere sizde sahip olabilir, hayatınıza yeni renk bir katabilirsiniz. En kaliteli malzemeler kullanılarak inşa edilen bu dairelere, uygun fiyatlar ile sahip olmak ve hayatınızın geri kalanını refah içerisinde yaşamak istiyorsanız eğer, firma ile irtibata geçerek istediğiniz özellikteki daireler için fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Bursa Konut Firmaları
Bursa Emlak

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri