SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Yıldırım'da Bulunan Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Bursa EmlakBursa’da Aradığınız Evi Buluyoruz
Bursa tarih boyunca önemli olaylarda başrol oyuncusu olmuş köklü bir şehirdir. Yeşil bursa olarak adlandırılan ve Osmanlı’nın ilk başkenti olma ünvanına kavuşan şehrimizde aradığınız ve ihtiyacınız olan her türlü emlağı size buluyoruz. Bursa emlak konusunda doğru adres olarak uzun yıllardır hizmet veriyoruz.

Bursa emlak olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ve sunduğumuz müşteri odaklı çözüm yollarımızla bir emlak firmasından çok çözüm ortağı kimliğimizle Bursalıların emlak konusunda ki problemlerinde daima yanındayız. Emlak almak önemli ve çok dikkat edilmesi gereken bir karar olduğunun farkındayız. Aldığınız emlağın gün geçtikçe değer kaybetmeden değer kazanması uzun yıllar size hizmet vermesi ve çocuklarınızın geleceğinde yer etmesi gerekir. Firma olarak Bursa’nın gelişen semtlerinde ihtiyacınız olan emlağa sahip olmanıza yardımcı olurken aynı zamanda aldığınız emlağın iyi bir yatırım olmasının garantisini veriyoruz.

Emlak almanın zor ve büyük yatırım olduğunun farkındayız size uygun ödeme koşullarıyla Bursa emlak alırken sizi zorlamayacak ödeme planları sunarak herkesin istediği ve ihtiyacı olan emlağa sahip olmasını hedefliyoruz. Aradığınız emlak ister ev olsun ister iş yeri yatırımınızın gün geçtikçe değer kazanan ve size getirisinin fazla olmasına dikkat ediyor ve sunduğumuz çözüm yolları ile daima geleceğinize yatırım yapmanızı sağlıyoruz. Unutmayın alacağınız emlak çocuklarınızın geleceğine yapacağınız yatırımdır.

Ev Fiyatlarında Yükseliş
Bursa Konut Firmaları

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri