SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Yıldırım'da Bulunan Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Bursa EmlakBursa İline Yakışan Yeni Yaşam Alanları

Bursa ülkemizin en büyük şehirlerinden biri olup bir sanayi kentidir. Hızla büyüyen ve gelişen ekonomisi ile ülkemizin büyümesinde ve gelişmesinde katkıda bulunan illerden biridir.

Bursa ili büyüdükçe ve geliştikçe buradaki yaşayan insan sayısı artmakta veya insanlar ekonomik gelişmişlik düzeyinin yükselmesine paralel olarak yeni evlerde oturmak istemektedirler. Bundan dolayıdır ki ülkemizde olduğu gibi Bursa ilinde de yeni Bursa İnşaat Projeleri yapılmakta ve insanlara konfor içinde yaşayabilecekleri yeni yaşam alanları oluşturmaktadır.

Bursa İnşaat Projeleri Bursa’nın çehresini değiştirmek adına da önemli görevler üstlenmektedir. Bursa gibi köklü bir geçmişe sahip olan bu ilin bu geçmişe göre evlerini inşa etmek ayrı bir sanat gerektirmektedir. Kültür mirasını diğer kuşaklara aktarmanın yanında Bursa ‘da yaşayan ve orada ikamet eden insanlara kaliteli ve şık evlerde oturma imkanının vermektedir.

Bursa İnşaat Projeleri bu projelerin uyanında Bursa ilinde yaşanan çevresel dönüşümde de aktif rol üstlenmektedir. Çevresel dönüşümde önemli olan eski evlerin yerine daha şık ve doğal afetlere dayanıklı evleri inşa etmek bir amaç olduğundan bu amaca uygun evlerin inşa edilmesi bu projeler ile mümkün olabilmektedir. Bu ilde yaşayan insanlar için doğal afetlere karşı dayanıklı olmayan evler yerine bu projeler ile kaliteli, şık ve doğal afetlere dayanıklı evler inşa edilmekte ve buradaki insanları yaşaması ve güzel vakit geçirmesi için yeni ve modern yaşam alanları oluşturulmaktadır.

Bursa Satılık Konut
Bursa İnşaat Firmaları

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri